Anunț de publicitate nr. 4941 din 12.05.2022 – Înființare locuri de joacă în satele Micești, Purcăreni , Păuleasca din comuna Micești, județul Argeș – Loc de joacă în satul Păuleasca

Achiziții Publice Anunț de publicitate

Nr: 4941/12.05.2022
Anunț de Publicitate SICAP : ADV129154

Anunț de publicitate

anunt publicitate Loc de joaca anunt SEAP Loc joaca Pauleasca

FORMULARE

Secțiunea conține formularele destinate, pe de o parte, să faciliteze elaborarea și prezentarea ofertei și a documentelor care o însoțesc și, pe de altă parte, să permită comisiei de evaluare examinarea și evaluarea rapidă și corectă a tuturor ofertelor depuse.
Fiecare candidat/ofertant care participă, în mod individual sau ca asociat, la procedura pentru atribuirea contractului de achiziție publică are obligația de a prezenta formularele prevăzute în cadrul acestei secțiuni, completate în mod corespunzător și semnate de persoanele autorizate.

CONTRACT DE LUCRĂRI – MODEL

CENTRALIZATORUL CHELTUIELILOR PE OBIECTIV